En dat heeft de Rijnstreek dus. Er is altijd ruimte om te groeien, maar we hebben afgelopen voorjaar eindelijk weer een fantastische groep mini pupillen gehad. Onder leiding van trainer Sander Korff werd er gerend, gedribbeld, gescoord en de bal afgepakt. Maar vooral plezier beleeft.

De samenstelling veranderde nog wel eens en dat is helemaal niet erg. We hopen gewoon dat we alle kinderen die dit voorjaar hebben meegedaan ook in het nieuwe seizoen weer komen voetballen. Trainer Sander is in ieder geval weer enthousiast. En aan het einde van de cursus hebben onze kanjers zelfs een beker gewonnen. Gefeliciteerd en volkomen terecht!

Deze trainingen worden aangeboden voor kinderen tussen de 4 en 6 jaar en wordt elke zaterdagochtend tussen 09.30 en 10.30 gegeven. De kosten zijn gratis, want we willen alle kinderen de kans geven om kennis te maken met sport, voetbal en onze mooie vereniging. Kom je in het najaar ook kijken? Houdt de site www.vvderijnstreek.nl in de gaten!!