De Rijnstreek heeft in de persoon van Frans Schaap een nieuwe trainer gevonden. Schaap is een oude bekende en vaak tegenstander van onze club geweest. De oud prof speelde met Hermandad vaak tegen De Rijnstreek en is ook in de regio actief geweest bij CVC Reeuwijk en Perkouw.

Het contact is ver op de achtergrond altijd actief geweest en Frans heeft ooit te kennen gegeven Rijnstreek wel als een leuke uitdaging te zien. Die uitdaging komt nu uit. Hij krijgt de beschikking tot een gevarieerde groep aan spelers waar echt aan gebouwd moet worden. En er zit ook mooie lichting spelers in de JO18 onder die zeker zullen gaan aansluiten de komende seizoen(en).

Het bestuur van VV de Rijnstreek ziet er naar uit om samen te werken met deze recht toe recht aan man uit de regio van Rotterdam. Frans zocht de mentaliteit van de dorpsclub en krijgt deze bij de Rijnstreek

Welkom Frans!

De staf is met Ehrhard van Dijk als assistent trainer en Ton Schuddemat als senioren keeperstrainer al deels aangevuld. We zoeken als club nog wel een verzorger en grensrechter. Interesse kan naar bestuur@vvderijnstreek.nl