In het nieuwe seizoen hebben we als club weer een 1e elftal actief. Dat is voor De Rijnstreek heel mooi nieuws, maar dat brengt ook enkele uitdagingen met zich mee. We zoeken voor het nieuwe seizoen namelijk nog een verzorger en grensrechter. Zie de vacatures hieronder

Verzorger

VV De Rijnstreek zoekt een verzorger die op zaterdag mee wil lopen met het eerste elftal. Evt afwezigheid kan besproken worden. En doordeweeks in ieder geval 1 trainingsavond aanwezig kan zijn om blessures gevallen te behandelen. Vergoeding in overleg. Heb je interesse? Mail naar bestuur@vvderijnstreek.nl

Grensrechter

VV De Rijnstreek zoekt voor haar nieuw opgezette eerste elftal een grensrechter die elke zaterdag kan assisteren. Wil jij iets betekenen voor onze mooie vereniging? Mail dan naar bestuur@vvderijnstreek.nl