We publiceren bij deze de (voorlopige) teamindelingen voor het seizoen 2023-2024. ‘Voorlopig’ betekent dat we voor een paar teams nog op zoek zijn naar aanvullingen. En dat we voor een paar teams ook nog op zoek zijn naar aanvulling van begeleiding. We gaan er wel vanuit dat we dit komende zomer gaan regelen. In ieder geval kunnen alle teams gewoon starten.

We hebben aan de andere kant de ‘luxe’ gehad om de huidige team in tact te laten. Daardoor hebben we geprobeerd dat alle spelers naar tevredenheid zijn ingedeeld. En we denken dat deze stabiliteit in de toekomst zijn vruchten gaat afwerpen.

We hebben in het onderstaande document alleen gebruik gemaakt van voornamen ivm de privacy. Alle spelers kunnen in de eerste weken van Juli een volledig document verwachten met daarin alle informatie over de trainingsdagen en tijden. Maar iedereen kan er van uit gaan dat er niet veel verrassingen zullen zijn.