VV De Rijnstreek verwelkomt dit jaar 8 nieuwe spelers. Om alvast een beetje kennis te maken stellen we ze per tweetal aan u voor.

We beginnen met de jongste aanwinst. Zijn naam is Rodi van Herk en hij speelde sinds zijn 4e jaar bij ESTO in Bodegraven. Zijn favoriete positie is verdedigende middenvelder. Hij heeft veel zin om komend seizoen voor Rijnstreek JO19-1 te gaan spelen.

De volgende aanwinst is Daniel van Leeuwen. Daniel is een ervaren speler van 41 jaar en kwam afgelopen seizoen uit voor VV Sportief. Hij speelt het liefst in een 4-4-2 systeem in de spits. Ondanks dat hij lang niet altijd op een basisplaats kon rekenen heeft hij er wel 23 gemaakt.

Daniel is begonnen in de jeugd van VV Woubrugge en verder kwam hij uit voor AVV Alphen, Alphia, VV Zwammerdam, Rohda en Sportief. En nu komt hij met zijn ervaring de selectie van VV de Rijnstreek verbeteren.

Volgende week weer 2 nieuwe spelers!