17 December aanstaande opent de wethouder van Gemeente Bodegraven-Reeuwijk onze vernieuwde veldverlichting. We hopen onder grote belangstelling om 19.00 het veld feestelijk te openen. Vervolgens is er een clinic voor de jeugd georganiseerd. Inmiddels hebben al 16 kinderen zich aangemeld voor deze spectaculaire clinic van Erik Nieuwenhuis. De inschrijving betreft een open inschrijving, dus als je nog mee wil doen aan de clinic, meld je dan aan via jeugd@vvderijnstreek.nl

De officiële uitnodiging kun je hieronder lezen. Kom allemaal en vier deze mijlpaal met ons mee!!

Uitnodiging

Wij nodigen u van harte uit om op donderdag 17 december 2015

samen met ons de vernieuwde veldverlichting officieel te openen

 

Programma

Kantine open: 18.30

Officiële opening door de wethouder: 19.00

Voetbalclinic voor de jeugd: 19.00

Hapje en Drankje in de kantine: 20.00

 

Iedereen is van harte welkom om deze mijlpaal voor de club te vieren

 

VV De Rijnstreek

Weijpoort 24A

2415BW, Nieuwerbrug a/d Rijn

info@vvderijnstreek.nl

www.vvderijnstreek.nl

20150917_211736                 RIJNSTREEK.eps