Aanstaande donderdag 17 december is het zover. De wethouder van de Gemeente Bodegraven – Reeuwijk komt onze vernieuwde veldverlichting feestelijk openen. Om 18.30 openen we de kantine voor een koffie met gebak, waarna we om 19.00 de officiĆ«le opening willen verrichten. De wethouder zal hoogstpersoonlijk de verlichting doen ontbranden.

Om een spectaculair gevolg te geven aan dit alles zullen we onder de nieuwe verlichting een clinic organiseren voor de jeugd. Erik Nieuwenhuis zal alles uit de kast trekken om de jeugdspelers een leuke clinic te geven. Na de clinic is iedereen van harte welkom in de kantine om aan te schuiven aan het lopend buffet.

De kantinecommissie heeft weer flink wat op poten gezet om de Rijnstreek leden en genodigden een fijne avond te bieden.

We rekenen allemaal op jullie komst!! We maken er samen een te gekke avond van.

Het Bestuur