Rijnstreek staat op een kantelpunt. Uit onderzoek is gebleken dat de club langzaamaan leden verliest en dat we elk seizoen een klein stukje kleiner als club worden. Dat is geen goede ontwikkeling en daarom is het bestuur in actie gekomen. Er is een onderzoek en enquete gestart met de kernvraag  ‘Wat is er nodig om Rijnstreek toekomstbestendig te maken?’

Dit onderzoek heeft heel veel goede ideeen opgeleverd en sommige ideeen gaan we komende zomer al uitvoeren.

Maar de realiteit haalt ons in. We kregen namelijk een telefoontje vanuit Bodegraven. Of wij nog 100 leden konden gebruiken? Dat kunnen wij wel. Zo makkelijk als het geschetst wordt is het helaas niet. De serieuze vraag is of wij samen willen gaan met VV Bodegraven. Praktisch komen de leden van VV Bodegraven naar ons en gaan we samen verder. De gemeente kan dan de vrijgekomen grond gaan ontwikkelen. Op papier een simpele beweging, maar in de praktijk komt er nog veel bij kijken. Welke clubkleuren? Welke naam? Hoe doen we dat financieel? Welke vrijwilligers komen er mee? En hoe gaat het bestuur eruit zien? Allerlei vragen die de komende maanden worden beantwoord. En dan is het laatste woord aan de leden om een beslissing te nemen. Een spannende tijd voor beide clubs. Maar hopelijk een positieve ontwikkeling,

En dan gaan er opeens zaken rollen. Er komt een eerste elftal. We kregen geheel onverwachts, maar wel gehoopt, de vraag of er weer een standaardelftal opgericht kon worden. Het bestuur is daar enthousiast over, maar dan moeten er wel voldoende spelers zijn. En ook die zijn er. We gaan dus weer voor een eerste elftal. De uitdaging is om een trainer, verzorger en vlagger te vinden. Interesse? Mail naar bestuur@vvderijnstreek.nl

In ieder geval bruist de club weer en staat er van alles op stapel. We gaan ook richting het jubileum op 10 juni 2023. En dan hopen we weer wat extra impulsen aan de club te kunnen geven. Wij hebben er zin in en hopen dit geluk met veel meer mensen te delen. Kom je ook naar de Rijnstreek? Je bent van harte welkom!