We hebben helaas niet veel keuze in de jeugdindelingen. Als jeugdcommissie zou je wel eens wat meer speling willen hebben, maar in deze tijd zijn we blij met alle leden die we nog hebben. En daar gaan we dan ook extra voor staan en begeleiden. De trainers van Soccerdream zijn ook in het nieuwe seizoen aanwezig, maar ook Aart en Marco zijn er weer bij. En om zeker niet te vergeten ook de meeste coaches en trainers van Rijnstreek zelf zijn gewoon weer van de partij. We zijn blij dat we iedereen weer binnenboord hebben kunnen houden. En we hopen dat de toekomst weer wat rooskleuriger zal zijn en iedereen ook gewoon zijn vrienden en vriendinnen meeneemt naar de Rijnstreek.

Dan over de jeugdindelingen. We hebben al enkele coaches kunnen vastleggen, maar er zijn ook nog enkele plekken open of onzeker. De spelers hebben we in ieder geval kunnen indelen. De open plekken zullen de komende tijd nog ingevuld worden. Indien er nog vragen of opmerkingen zijn kun je contact opnemen met jeugd@vvderijnstreek.nl