VV De Rijnstreek op trainingskamp bij Landgoed Hulsthof

 

Het geheel gerenoveerde trainingsveld van VV De Rijnstreek is nog niet klaar voor het nieuwe seizoen. En daarom moest Hoofdtrainer Frans de Heij uitwijken naar een alternatieve locatie. Na ampel beraad is ervoor gekozen om op trainingskamp te gaan bij Landschapstuin Hulsthof. Wij danken Piet Hulst voor het beschikbaar stellen van zijn prachtige veld. De eerste 3 trainingen zijn inmiddels geweest en de Selectie van VV De Rijnstreek is er meer en meer klaar voor. Er wordt hard getraind en veel zweetdruppels verspild in de prachtige omgeving van de Hulsthof. De eerste wedstrijd van de selectie zal op 10 augustus plaatsvinden tegen VV Maarsen in Maarsen. Het verdere wedstrijdprogramma in de voorbereiding ziet er als volgt uit voor de selectie:

17 aug. Rijnstreek 1 & 2 – VV Baardwijk 1 & 2 (Oefen) (12.15 & 14.30)

20 aug. Rijnstreek 1 – Gouderak 1 (Beker) (19.00)

24 aug. Rijnstreek 1 – Zwammerdam 1 (Oefen) (14.30)

24 aug. Rijnstreek 2 – Bodegraven 3 (Oefen) (12.15)

27 aug. VOB 1 – Rijnstreek 1 (Beker) (18.45)

31 aug. NOC Kralingen 1 – Rijnstreek 1 (Beker) (14.30)

31 aug. Rijnstreek 2 (Beker)

We hopen dat iedereen ons weer komt aanmoedigen als we de strijd aangaan met de tegenstanders.