Dinsdag 15 september is de nieuwe lichtinstallatie opgeleverd door de firma Oostendorp. De lampen van het 2e veld waren verouderd en de stroomtoevoer bleek niet meer voldoende en dus is er in het bestuur besloten om een investering te doen in onze lichtinstallatie en stroomvoorziening. Nieuwe lampen die veel zuiniger zijn en effectiever op het veld schijnen bleken een must. Daarnaast zou het geweldig zijn om ter hoogte van de middenlijn ook 2 extra masten te plaatsen. Dit zou de lichtkwaliteit nog meer verbeteren en per mast een lamp schelen.

Gelukkig bleek dit allemaal in het budget te passen en kon VV De Rijnstreek het complex weer een boost geven. Wij hopen veel plezier te hebben van de nieuwe installatie en de spelers een nog beter voetbalklimaat te bieden. Met deze lampen kunnen we weer een lange periode door.

De lichtinstallatie wordt nog een keer officieel geopend, maar deze datum is nog niet bekend.

20150916_123352 20150916_124829

Het Bestuur