Beste aanstormende talenten,

Nog 1 week en dan gaan we van start! Het nieuwe seizoen van het mini voetbal staat voor de deur en de trainers hebben er heel veel zin in. We hopen dat jullie ook nog steeds enthousiast zijn?!

Wat gaan we eigenlijk doen?

Elke zaterdag zullen we op een laagdrempelige manier kennis gaan maken met de bal en wat je er eigenlijk allemaal mee kunt. Dat doen we door simpele spelletjes met handen, maar vooral natuurlijk met de voeten. Wij gaan alles uitleggen, dus daar hoef je je niet druk om te maken.

Wanneer beginnen we ook alweer?

De 1e training is op 7 september om 09.00(We hebben de aanvang even met een half uurtje vervroegd). We verzamelen altijd rond 08.50 in de kantine, om daarna met zijn allen naar het trainingsveld te gaan.

Moet je nog voetbalkleren aan?

We gaan sporten, dus sportkleding is wel nodig. En je hoeft echt niet meteen voetbalschoenen te kopen, hoor. Het is wel leuk, maar we kunnen ook prima op sportschoenen beginnen met voetballen. Dus een trainingspak, of shirt en korte broek en voetbal of sportschoenen.

Verder nog wat?

Zorg ervoor dat je er zin in hebt!!

Tot zaterdag 7 september om 08.50.

Mvg

Robert van den Berg

VV De Rijnstreek