Soccerdream wil een droom mogelijk maken voor iedereen die een betere voetballer/ster wil worden. Het belangrijkste doel is het beter worden in het allermooiste spelletje en dat op verschillende manieren. Het doel van Soccerdream is om iedere jeugdige voetballer/ster: technisch, conditioneel, mentaal, tactisch en op andere manieren beter te maken. Er zijn veel punten waar op getraind zal worden: inzicht, techniek, scorend vermogen, conditie, aanvallen, verdedigen, voorbereiding voor een wedstrijd en natuurlijk na een wedstrijd. De trainingen zullen gegeven worden door ex profvoetballer Vlatko Lazic, die onder meer bij AFC Ajax, Fc Dordrecht, De Graafschap, NAC Breda, RKC Waalwijk en in Europa heeft gespeeld. Vlatko zal bijgestaan worden door andere profvoetballers/trainers waarvan de meesten nog steeds op het hoogste niveau actief zijn. De leeftijdscategorie zal zijn van 7 tot 17 jaar, uitzonderingen bespreekbaar. De trainingen zijn er voor jongens en voor meisjes. De trainingen zullen gegeven worden op iedere vrijdagavond om 18.30 uur, de trainingen zullen ongeveer een uur duren. De eerste training zal plaatsvinden om vrijdag 27 September. Meld je dus snel aan om lid te worden van soccerdream om een betere voetballer/ster te worden !

Aanmelden kan door te mailen naar info@soccerdream.nl. Daarnaast kunt u altijd kijken op de website : www.soccerdream.nl.