Omdat wij het erg belangrijk vinden dat ons kader, de trainers en leiders, zich ook ontwikkelen organiseren we in mei een mini cursus. Deze cursus van 3 maandagavonden word gegeven door een docent van de KNVB. Er zijn geen kosten aan verbonden.

De cursusavonden zijn gepland op de maandagavonden 12, 19 & 26 mei 2014 vanaf 19.00

In deze mini cursus zullen de trainers, leiders, maar ook andere serieus belangstellenden veel tips en tricks ontvangen van de docent Kevin van Zon. We verwachten dat in elk geval ALLE trainers en leiders aanwezig zullen zijn. De cursus avonden starten om 19.00 en in deze 3-daagse cursus word gegeven in plaats van een lange cursus van 8 avonden. Een unieke kans om veel kennis op te doen in korte tijd om in het nieuwe seizoen toe te passen.

Wil je volgend seizoen dus als trainer en/of leider aan de slag bij VV de Rijnstreek? Geef je dus snel op via jeugd@vvderijnstreek.nl , zodat we zeker weten dat iedereen er is. Verdere informatie volgt, dus houdt de site in de gaten.

De Jeugdcommissie