Geachte gasten,

Door een overbezetting op ons complex willen we u wijzen op de beperkte parkeergelegenheid. Indien de parkeerplaats vol is, kunt u uw auto langs de weg parkeren. Dit is wel voor eigen risico. Wij verzoeken de eigen leden zoveel mogelijk met de fiets te komen en de auto te laten staan.

Ook is het noodzakelijk om kleedkamers te delen. Wij verzoeken u alle spullen zoveel mogelijk aan 1 kant te plaatsen. Ook adviseren wij om de waardevolle spullen niet achter te laten in de kleedkamer. De kleedkamers gaan vandaag namelijk NIET op slot m.u.v de kleedkamer van de meidenteams.

 Wij vragen uw begrip en houdt u zich aan de kleedkamerindeling die op het bord bij de ingang van de kantine is geplaatst.

 Er is gelegenheid om warm te lopen op het tussen gedeelte tussen veld 1 en veld 2, indien de velden bezet zijn.

 Hou rekening met elkaar en alvast dank voor uw begrip!!

Het bestuur van VV De Rijnstreek