Een aantal fanatieke jongens en meiden hebben een mooi bedrag binnengehaald voor de jeugdrekening van De Rijnstreek. Er is maar liefst 576,- euro aan loten verkocht door de fantastische spelers. Dit bedrag komt geheel ten goede aan de jeugd, waar de jeugdcommissie veel leuke dingen van kan doen voor onze jeugdleden.

VV De Rijnstreek wil daarom de volgende loten verkopers erg bedanken : Yaron Buteijn, Mika Pattikawa, Rutger Verweij, Wessel Habben-Jansen, Nikki Snel, Denise van der Quast, Michael van den Berg, Lise van Selm. En we hopen natuurlijk dat volgend seizoen nog veel meer loten verkopers zich aanmelden.

De loten verkopers krijgen van De Rijnstreek een kleinigheid voor hun inzet. Hartstikke bedankt!!!!

De Jeugdcommissie

Als je een lot hebt gekocht kun je op de site clubactie.nl checken of er een prijs op gevallen is. Het lotnummer staat het afschrift. Succes met de eventuele prijzen!!