Wie o Wie komt ons de komende zaterdagen helpen?

Het complex en de kantine hebben weer een opfrisbeurt nodig en als we dat met zijn allen doen dan zijn we zo klaar. En het is nog gezellig ook!!

Zaterdag 6 juni(aanstaande dus), 13 juni en 20 juni gaan we er tegenaan. We beginnen om 09.00, maar als je wat later instroomt is dat natuurlijk ook goed. Wel belangrijk is het om je op te geven via bestuur@vvderijnstreek.nl of op de intekenlijst in de kantine. Als wij weten wie er komt, kunnen we daar de spullen op inkopen om de werkzaamheden te doen.

Wat moet er gedaan worden?
De dakplaten van het terras verwijderden en nieuwe plaatsen, Vlaggenmasten rechtzetten, Allerhande timmerwerkzaamheden, Schoonmaken van de kantine, keuken en bestuurskamer, Verwijderen van de oude en het ophangen van 2 gootstenen in de kantine, Schoonmaken en opruimen op en rondom het complex, Grofvuil verzamelen en wegbrengen.

Kortom, veel zaken die we voor de zomer kunnen oplossen. Wij zorgen voor een hapje en drankje tussen de middag en natuurlijk maken we er meteen een gezellige dag van!

Tot zaterdag. En geef je nog snel op!!!

Het Bestuur van VV De Rijnstreek