Na veel vergader en veel overwogen beslissingen presenteren we in het artikel hieronder de nieuwe teamindeling voor het seizoen 2015-2016. We zijn trots dat we voor alle teams weer leiders en trainers hebben gevonden, maar we zijn alsnog op zoek naar een 2e leider voor de A1 en een trainer voor de D1. Wie interesse heeft, kan zich aanmelden via jeugd@vvderijnstreek.nl

De indelingen zijn op leeftijd in combinatie met voetballende kwaliteit geformeerd. We hebben geprobeerd ieder in te delen op een manier waarvan wij denken dat dit de beste is en waar iedereen het beste tot zijn recht komt. Als er vragen of opmerkingen zijn over de indelingen, kun je terecht via jeugd@vvderijnstreek.nl

We wensen iedereen een hele mooie zomer toe en medio juli krijgt iedereen de nieuwe informatie voor het nieuwe seizoen weer op de mat.

Team indelingen Seizoen 2015-2016