22 november heeft de Rijnstreek een filmavondje georganiseerd voor de C1, MC1 en B1 junioren van de club. Ondanks dat de opkomst wat matigjes was hebben de aanwezigen een leuke avond gehad. Er was gezorgd voor een leuke film en er was drinken en eten genoeg. Als er voldoende interesse voor is dan blijven we dit soort avondjes organiseren. Met nog speciale dank aan Gerie vd Quast en Gerco Lekkerkerker voor de hulp.

29 november had Sinterklaas een grote doos met cadeaus neergezet bij VV De Rijnstreek. Maar eerst werden er Pannenkoeken gegeten van Ans Nederend en ondertussen werd er naar Smurfen 2 gekeken. Voor iedereen een leuke gezellige film, maar voor sommigen wel wat lang. Maar het was een avond voor onze pupillen en dus waren zij de baas. Er werd gesmikkeld en lekker veel frisdrank gedronken. Met dank aan de hulp van Natascha Klaster, Jennifer Schouten , Thijs Pouw en de laptop van Gerco Lekkerkerk hadden de kinderen een gezellige avond.

Tenslotte nog een speciale dank aan Greet van Elten, die deze avonden heeft georganiseerd!

Tot een volgende filmavond!!