35 Kinderen in de leeftijd tussen 5 en 15 jaar werden 18 juli getrakteerd op een lekkere voetbalclinic van voetbalschool en partner van De Rijnstreek Soccerdream.

4 trainers van de voetbalschool zorgden voor een gevarieerde en enthousiaste training. De kinderen werden in leetfijdsgroepen verdeeld en hebben allemaal verschillende oefeningen voorgeschoteld gekregen,

Het zweet, enthousiasme en plezier straalde van de koppies af. In het eerste gedeelte lag de focus op conditie en techniek en na de pauze was het een kwestie van punten scoren bij alle voetbalspellen.

Uiteraard ging iedereen naar huis met een mooi certificaat, zodat alle kinderen kunnen bewijzen en pronken dat ze hebben meegedaan aan de clinic.

het was voor iedereen een geslaagde ochtend en we hebben hierdoor alvast een voorproefje gehad op het nieuwe seizoen waar Soccerdream de helft van de trainingen gaat verzorgen. Wij hebben daar al zin in!