Vanaf het 1ste speelweekend is het Digitale Wedstrijd Formulier, vanaf nu DWF, ingevoerd voor de Senioren Categorie B. Voor VV De Rijnstreek geldt dit voor het Tweede elftal en de Veteranen. In een later stadium zullen ook de overige teams klaargestoomd worden voor het DWF.

In verband met de zware bezetting van de servers bij de KNVB kan het zijn dat men het DWF niet kan openen of verzenden. Dit vergt wat aanpassingsvermogen, maar de bond is er hard mee bezig om deze problemen te verhelpen. In het onderstaande document kunt u al even oefenen in het invullen van het DWF. Ook is het mogelijk om het Sportlinkprogramma thuis te downloaden en het DWF thuis al in te vullen. Voor de toegangscodes kun je een mail sturen naar wedstrijden@vvderijnstreek.nl. In ieder geval is er de eerste weken iemand aanwezig om het DWF gezamenlijk in te vullen. Het is een kwestie van leren, maar we garanderen dat het uiteindelijk een zege blijkt.

Digitaal Wedstrijd Formulier oefenmodel