De kogel is door de kerk! VV De Rijnstreek gaat een voetbaltrainers/leiders cursus aanbieden. En dit geheel gratis en door de KNVB verzorgd. Op deze instapcursus zullen alle aspecten van het voetbal naar voren komen. Het is maar 4 avondjes en iedereen kan meedoen vanaf 15 jaar. Ook als je geen leider of trainer bent, mag je van ons meedoen. Wie weet wordt je enthousiast of wil je gewoon meer begrijpen van wat een leider of trainer doet om jouw kind te begeleiden. Je kunt je nu nog aanmelden via jeugd@vvderijnstreek.nl. De avonden zijn al bekend:

Maandag 6 november 2017 van 19.00 – 22.00:
Onderwerp: 4 kwaliteiten van de Jeugd Voetbal Trainer Coach (JVTC)
Maandag 27 november 2017 van 19.00 – 22.00
Onderwerp: Coachen en begeleiden van spelers tijdens wedstrijden
Maandag 8 januari 2018 van 19.00 – 22.00:
Onderwerp: Coachen en begeleiden van spelers tijdens trainingen deel 1
Maandag 29 januari 2017 van 19.00 – 22.00::
Onderwerp: Coachen en begeleiden van spelers tijdens trainingen deel 2

Pen en papier mee en sportkleding en schoeisel. En het bijwonen van elle bijeenkomsten is verplicht.

Er zijn al een aantal trainers en leiders die zich hebben opgegeven, maar we hebben nog plek voor 10 mensen. Meld je dus snel aan voor deze mooie instapcursus. Aan het einde verdien je zelfs een certifiicaat.