Fietsverlichting
De donkere dagen vallen weer in en veel jeugdspelers komen gezellig op de fiets naar de training. Dat vinden wij natuurlijk geweldig, maar we willen wel dat dit veilig gebeurd. En dus willen we iedereen er op wijzen dat goed verlichting belangrijk is. Met name de Weijpoort is een gevaarlijke weg met auto’s die langs elkaar heen scheren. We willen geen ongelukken, dus zorg ervoor dat je kind goed te zien is. Dit kan bijvoorbeeld ook door je zoon of dochter een hesje te laten dragen. Dit is niet gek, want als we het allemaal doen is het weer normaal.
We zijn bezig om via een sponsor een leuk veiligheidspakketje samen te stellen voor onze jeugdleden, Meer informatie volgt nog, maar heb je zelf een goed idee of wil je bijvoorbeeld fietslampjes sponsoren? Mail dan naar jeugd@vvderijnstreek.nl