Na wisselvallige resultaten in de Bekercompetitie waar alleen Rijnstreek C1 zich voor de 2e ronde heeft geplaatst, zijn de competitie indelingen bekend gemaakt door de KNVB. Sinds een aantal jaren worden deze indelingen naar aanleiding van de resultaten van de bekercompetitie gemaakt. Sommige teams zullen dus een niveau lager ingedeeld zijn en sommige een niveau hoger. Uiteraard hopen we dat voor iedereen een plezierige competitie in het vooruitzicht staat, waar ze zich het beste in kunnen performen.

De 1e wedstrijden staan gepland na de herfstvakantie op 31 oktober. Het volledige programma is nog niet bekend, maar de indelingen kunnen we alvast publiceren(wijzigingen voorbehouden):

Competitie Indelingen Jeugd 2015-2016

  • Indien in de nieuwe competitie indelingen er extreme uitslagen zullen vallen, is er nog steeds de mogelijkheid tot herindeling.

Het Jeugdbestuur,