De boule is door de kerk. Er wordt een Rijnstreek jeu de boules vereniging opgericht.

VV de Rijnstreek wil een club zijn wat meer dan alleen voetbal aanbiedt binnen het dorp. En daarom zijn we gaan kijken naar andere takken van sport om aan de weijpoort 24a te organiseren.

En dus worden er 10 jeu de boules banen gerealiseerd. Daar zal wekelijks op gespeeld worden en diverse keren per jaar een toernooi worden georganiseerd. Het hoofdtoernooi op het veld in juni blijft uiteraard ook gewoon bestaan.

De planning is dat we in het voorjaar aan de slag kunnen en de banen klaar zijn. De kantine van de Rijnstreek is tijdens het boulen open en de wedstrijdorganisatie zal verzorgd worden door 2 ervaren wedstrijdleiders.

Je kunt je vanaf nu opgeven als lid. We hebben al enkele aanmeldingen, maar we hopen op meer enthousiaste leden. De contributie zal 25 euro per seizoen zijn exclusief jeu de boules ballen.

Ook enthousiast om lekker onbezorgd een balletje te gooien? Meld je dan via bestuur@vvderijnstreek.nl