De volgende 2 aanwinsten zijn Julian en Max. We beginnen met Julian Tamse. Julian is 22 jaar en ooit begonnen in de jeugd van Sportlust en eindigde daar in het 2e elftal. Op zijn18e is hij vertrokken naar SIveo om na 1 jaar weer te vertrekken naar Rohda’76. Daar speelde hij 2 jaar. Afgelopen seizoen heeft hij met Sportief nacompetitie behaald. En komend seizoen komt hij onze club versterken.

De volgende speler die we voorstellen is Max van Herk. Max is de oudere broer van Rodi en inmiddels niet meer nieuw voor onze club. Max was al meerdere malen te bewonderen bij de Rijnstreek. Max is 23 jaar en begonnen bij de mini’s van Stolwijk. Na een verhuizing is hij bij Esto gaan spelen in de E pupillen. Na de hele jeugd te hebben doorlopen is hij in een vriendenteam gaan voetballen. En komend seizoen gaan we bij de Rijnstreek kijken hoe ver Max gaat komen.