Daan Kroft is begonnen als ukkie bij VEP in Woerden. Hij heeft de gehele jeugdopleiding van VEP doorlopen en uiteindelijk in de selectie terecht gekomen. Na een aantal jaren heeft hij VEP verruild voor een vriendenteam bij SC Woerden. Het selectievoetbal lonkte weer en dus is hij aankomend seizoen bij VV De Rijnstreek te bewonderen.

Zijn favoriete posities liggen in de as van het veld.

De 6e aanwinst die binnen gehaald is, is Jordi Heijkens en komt ook uit Woerden. Jordi is 26 jaar en ook begonnen bij de ukkies van VEP en doorliep vervolgens de hele jeugdopleiding van Vlug en Paraat uit Woerden. Hij is een echte verdedigende middenvelder gebleken. Links op de foto.

De rechter op de foto komt uit Bodegraven en heet Ricky van Deuren. Die bespreken we een andere keer.

We verwelkomen ook deze 2 nieuwe gezichten bij VV De Rijnstreek