We willen iedereen er nog eens op wijzen dat het belangrijk is om je bardienst te doen! Want we willen toch dat de kantine open is voor een hapje en een drankje. En als we met zijn allen netjes onze bardienst draaien zijn hoeven we niemand teleur te stellen.

Zeker met de rare dagen in verband met de afgelastingen is het soms wel eens onduidelijk of de bardiensten nodig zijn. Maar in principe wordt er altijd verwacht dat je staat, ook al is het rustig of wordt er alleen maar getraind.

Mocht je een keer niet kunnen of geruild hebben met iemand, meld dit dan altijd bij Marco van Gastel. In de bijlage hieronder hebben we ter herinnering nog even het rooster gepubliceerd, met de contactgegevens.

Barrooster Seizoen 2014-2015

Vergeet je bardienst niet!! Check zelf of je moet staan en zorg dat je op tijd bent. We hebben je namelijk nodig!!

Het bestuur van VV De Rijnstreek

c82e68ecc91a6115905b52a4dab0ec5b_XL