Het seizoen nadert het einde en daarom willen we graag enige zaken weer onder de aandacht brengen.

In de eerste plaats hel alcoholbeleid. Wij vragen iedereen deze maatregel netjes na te leven. De barmedewerkers proberen iedereen te controleren door middel van hun identiteitskaart. Maar het is wel van belang dat personen onder de 18 jaar ook geen alcohol van oudere personen door krijgen. Wij vragen iedereen elkaar daar op te attenderen en te voorkomen dat de Rijnstreek daar straks de dupe van is als er controle komt. Overigens zullen personen die alcohol doorgeven aan personen onder de 18 daar op aangesproken worden en indien er een boete volgt wordt deze doorberekend.

Wijzigingen doorgeven

Heb je nog wijzigingen die de club moet weten? Geef deze dan door voor 31 mei. Vanaf 1 juni worden de contributienota’s namelijk al verstuurd en dan willen we beschikken over een correcte en volledige ledenlijst. Het doorgeven van wijzigingen is de verantwoordelijkheid van de personen zelf en niet van de club.