Voor het nieuwe seizoen zijn we dringend op zoek naar nieuwe mensen. We zoeken voor de volgende posities nieuwe vrijwilligers:

Functie: Grensrechter Rijnstreek 1

Omschrijving: Elke zaterdag met Rijnstreek 1 mee gaan als grensrechter. De wedstrijden vangen aan om 14.30. Er wordt verwacht dat je samen met het team verzamelt bij de club rond de klok van 13.00. Rond de klok van 16.15 is de wedstrijd afgelopen. Het betreft een leuk en jong team wat behoefte heeft aan begeleiding en een grensrechter die tussen de jongens in kan staan, maar ook hen verder kan helpen.

Aantal uren: ongeveer 4 uur op een zaterdagmiddag

Bijzonderheden: Wij verzorgen je kleding en desgewenst scholing.

Contact: bestuur@vvderijnstreek.nl of telefoonnummer: 06-41181699 (Danny Busscher)

 

Functie: Teamleider Rijnstreek 1

Omschrijving: Elke zaterdag met Rijnstreek 1 mee gaan als teamleider. De wedstrijden vangen aan om 14.30. Er wordt verwacht dat je samen met het team verzamelt bij de club rond de klok van 13.00. Rond de klok van 16.15 is de wedstrijd afgelopen. Het betreft een leuk en jong team wat behoefte heeft aan een teamleider die tussen de jongens in kan staan, maar ook hen verder kan helpen. Verder wordt er van je verwacht dat je samen met de hoofdtrainer de opstelling maakt en de spelers wijst op hun verantwoordelijkheden. Ook zorgt de teamleider ervoor dat alles optimaal verzorgt is rondom de wedstrijd

Aantal uren: ongeveer 4 uur op een zaterdagmiddag + 1 uur op de donderdagavond(dit kan ook in overleg)

Bijzonderheden: Wij verzorgen je kleding en desgewenst scholing.

Contact: bestuur@vvderijnstreek.nl of telefoonnummer: 06-41181699 (Danny Busscher)

 

Functie: Teamleider en Grensrechter Rijnstreek JO13-1

Omschrijving: Elke zaterdag met Rijnstreek JO13-1 mee gaan als teamleider. De wedstrijden zijn doorgaans in de ochtend. Er wordt verwacht dat je de spelers in de week voorafgaand aan de wedstrijd op de hoogte stelt van de informatie voor de wedstrijd. Op de zaterdag ben je als eerste van het team aanwezig en begeleidt je het team. Dit houdt in dat je de opstelling maakt, de spelers wat uitleg geeft over hoe er gespeeld wordt en aan het einde ervoor zorgt dat alles netjes wordt achtergelaten. De JO13 speelt voor het eerst op een groot veld en dus heeft het behoefte een teamleider die tussen de jongens in kan staan, maar ook hen verder kan helpen.  Ook zorgt de teamleider ervoor dat alles optimaal verzorgt is rondom de wedstrijd

Aantal uren: ongeveer 3 uur op een zaterdag

Bijzonderheden: Wij verzorgen een coachjas en desgewenst scholing.

Contact: jeugd@vvderijnstreek.nl of telefoonnummer: 06-21984091 (Robert vd Berg)

 

Functie: Teamleider Rijnstreek JO9-2

Omschrijving: Elke zaterdag met Rijnstreek JO9-2 mee gaan als teamleider. De wedstrijden zijn doorgaans in de ochtend. Er wordt verwacht dat je de spelers in de week voorafgaand aan de wedstrijd op de hoogte stelt van de informatie voor de wedstrijd. Op de zaterdag ben je als eerste van het team aanwezig en begeleidt je het team. Dit houdt in dat je de opstelling maakt, de spelers wat uitleg geeft over hoe er gespeeld wordt en aan het einde ervoor zorgt dat alles netjes wordt achtergelaten. De JO9-2 speelt voor het eerst wedstrijden en dus heeft het behoefte een teamleider die tussen de jongens in kan staan, maar ook hen verder kan helpen.  Ook zorgt de teamleider ervoor dat alles optimaal verzorgt is rondom de wedstrijd

Aantal uren: ongeveer 2.5 uur op een zaterdag

Bijzonderheden: Wij verzorgen een coachjas en desgewenst scholing.

Contact: jeugd@vvderijnstreek.nl of telefoonnummer: 06-21984091 (Robert vd Berg)