Na de start van de renovatie van het tweede veld op 13 mei 2013 is er veel gebeurd. En daarom gunnen we alle belangstellenden een mooie update van de voortgang. Helaas is er ook vertraging opgelopen door de regenval van het Pinksterweekend. In de eerste plaats is al het gras doodgespoten en daarna is er gestart met de afgravingen. Op dit moment is het veld afgegraven geweest en is de nieuwe drainage aangebracht. Deze werkt prima, was goed te zien met de regenval. Het veld is afgevlakt en is nu een grote bruine vlakte. Als het weer het toelaat zal de bovenlaag bewerkt worden en gemixt worden met een zandlaag, waarna de beregeningsinstallatie aangebracht wordt. Indien er nieuwe ontwikkelingen zijn, brengen we u weer op de hoogte.

Via onderstaande link kunt u enkele foto’s bekijken van de renovatie:

Renovatie Veld 2 Zomer 2013