Een hoogtepunt in de coronatijd was de uitnodiging van de KNVB aan onze MO17 meiden. In het voorjaar kregen onze meiden de waardering die ze verdienden door mee te mogen doen met het Nederlands Kampioenschap.

Op 27 Juni reisden onze meiden met hun coaches af naar Hoofddorp om daar op de vroege zondagochtend hun poule wedstrijden te spelen. Er werd gespeeld tegen Overbos, Buitenveldert en DSVP. In een paar spannende wedstrijden werden de meiden op de proef gesteld en mochten zij hun kwaliteiten showen.

Helaas werd het podium niet behaald, maar konden de meiden terugkijken op een mooie ervaring. Een mooie dag waarbij er op hoog niveau gevoetbald werd. Ze hielden er nog een mooie schaal aan over. We kijken daarom uit naar het nieuwe seizoen, waarbij de meiden nog wel wat versterking kunnen gebruiken. Wie wil daar nou niet bij horen. We gaan dit sterrenteam zeker een doorstart geven