We hebben jullie inzet hard nodig gehad. Het is een moeilijke tijd voor onze vereniging ivm de Coronaperikelen. Maar toch houdt iedereen zich goed en hebben we gelukkig relatief weinig besmettingen gekend.

En waar we normaal gesproken in de kantine de verkopers van de Clubactie aan het werk zien, bleef deze dit jaar dicht. Dus werden er vele andere manieren gebruikt om de loten te verkopen.

Het resultaat mag er ook dit jaar weer zijn! We hebben een mooi bedrag van € 653,80 opgehaald. En dat allemaal dankzij de enthousiaste verkopers. Heel erg bedankt!! En natuurlijk kunnen jullie nog een kleinigheidje ontvangen!!

De lotenverkopers die geregistreerd staan als verkoper zijn:

Cheyenne met 11 loten

Danny met 11 loten

David met 15 loten

Esmee met 33 loten

Jazlyn met 32 loten

Jelte met 4 loten

Levi met 5 loten

Mayson met 6 loten

Melinde met 13 loten

Milan met 22 loten

Nick met 3 loten

Niels met 10 loten

Ryan met 43 loten

Thijs met 34 loten

Victor met 5 loten

Viggo met 8 loten

Zonder naam met 23 loten

Blijf gezond!