In de zomerperiode blijft de Rijnstreek op bepaalde dagen gewoon open. Uiteraard zullen we alle wedstrijden van het Nederlands Elftal op het WK open zijn, maar we zullen op de volgende dagen ook geopend zijn:

Donderdagavond: vanaf 19.00 (dan is er ook gelegenheid om onderling een partij te spelen)

Zaterdagmiddag: vanaf 15.00

Daarnaast vragen we onze leden om op een aantal zaterdagen te komen helpen om het complex weer netjes te maken voor het nieuwe seizoen. Deze zaterdagen kunnen we iedereen gebruiken. We zoeken onder andere loodgieters, schilders, timmerlui, hoveniers. Maar ook als je 2 linker handen hebt en van aanpakken houdt ben je van harte welkom. We zullen onderstaande dagen vanaf 09.00 beginnen:

28 juni, 5 juli & 12 juli

Het zou fijn zijn als je even aangeeft wat je kan en of je komt, maar gewoon spontaan aan komen lopen vinden wij natuurlijk ook geweldig!!