Op 17 juni vanaf 10.00 barst het Jubileumfeest bij de Rijnstreek los!! De jeugd wordt deze dag getrakteerd op een fantastisch voetbalfeest door Voetbalparty Mathijs. We nodigen alle kinderen van Nieuwerbrug en omstreken van harte uit om mee te komen doen met de voetbalspellendag bij De Rijnstreek. Kijk snel wat je kunt verwachten:

Freestyle Wereldkampioen Jasmijn Jansen komt daarna een demonstratie geven en zal haar kunsten laten zien. En je kunt ook nog wat trucjes leren van Jasmijn. Deze demonstratie is voor alle jeugd, maar we hopen dat we onze meiden hier speciaal mee kunnen plezieren. Kijk snel hoe goed Jasmijn is:

En we sluiten de jeugddag af met een wedstrijd tussen Rijnstreek JO18-1 en Spakenburg JO18-1 onder leiding van scheidsrechter Simon van Rooijen. Ons erelid Wim de Heer zal de teams begeleiden tijdens deze middag.