De jeugdindelingen zijn bekend. Er is weer flink gepuzzeld om alle teams rond te krijgen, maar het is gelukt. Wij denken dat deze teams het beste gaan renderen in de competities en het beste bij elkaar gaan passen. En zoals elk jaar zullen de spelers het team vormen en zich daarvoor in moeten zetten.

Zoals je kunt lezen missen we ook nog trainers en leiders. Gelukkig hebben een aantal leiders en trainers zich beschikbaar gesteld voor het nieuwe seizoen en zijn we ook in gesprek met leiders en trainers van afgelopen seizoen om ook komend seizoen weer een team te begeleiden.

Maar we kunnen ook nieuw elan gebruiken. Nieuwe inzichten en nieuwe methodes om een team beter te maken en de spelers plezier te laten hebben. Wil je de teams helpen? Kijk dan snel in de indelingen waar we nog iemand nodig hebben. Of kom gewoon helpen bij de huidige vrijwilligers. We hebben alle handjes nodig!

Kijk snel in welk team je komend seizoen zit. Let ook even op de opmerkingen in het bestand!