Een primeur!! Helemaal Top, de regionale Toppers, komen naar de Rijnstreek. Op 22 juni fleuren zij ons eerste jeu de boule toernooi in de geschiedenis van de club op. Zorg dat je erbij bent en geniet van de show vam PJ, Sander en Toine, Helemaal Top!!

Voor het eerst in de geschiedenis van VV De Rijnstreek organiseert de club een jeu de boule toernooi. De Rijnstreek wil dit klassieke spel weer nieuw leven in blazen. Het is een laagdrempelig toernooi waarbij je vanaf 12 jaar kunt inschrijven. Een team bestaat uit 2 personen.

Wij zorgen voor een lekkere BBQ en gezellige entertainment.

Open snel onderstaande flyer en schrijf je in: 56 teams zijn je al voor geweest, dus geniet mee van dit spektakel.

https://www.vvderijnstreek.nl/wp-content/uploads/2019/03/flyer-rijnstreek-jeu-de-boules-3.pdf