We beginnen met een realistische, maar trieste constatering. De jeugdafdeling van de Rijnstreek staat onder druk. We missen steeds vaker leden en het wordt elk jaar moeilijker om de teams goed samen te stellen. En dan helpt een Coronajaar niet.

We doen van alles om leden aan te trekken. We werken met Soccerdream samen om de trainingen te verbeteren. We adverteren waar we kunnen, proberen samen te werken met school, we stellen onze velden open voor iedereen. En we nemen zelfs persoonlijk contact op met oud leden of ze toch niet alsnog lid willen worden. Het heeft maar mondjesmaat resultaat. We moeten dus echt leden werven. Met name in de meidencatagorie hebben we een onvolledig team en ook de jeugd in de leeftijd 8 t/ 12 jaar is het behelpen. Help jij mee? jeugd@vvderijnstreek.nl

Maar na dit minder vrolijke nieuws gaan we het wel positief vervolgen. We hebben namelijk met veel creativiteit een aantal prachtige teams weten samen te stellen. We beschikken komend seizoen met zekerheid over een JO17, JO14, JO11 en JO8. En we zoeken nog een paar dames voor de MO17. En we hebben ook de trainers en leiders al (op 1 plekje) helemaal rond. Geen zorgen daarover dus.

Hoe moeilijk het ook is, we zetten door. Als voorbeeld hebben we afgelopen seizoen eind augustus het Meidenteam gered met nieuwe leden. Daar houden we ons aan vast en we gaan er alles aan doen om nieuwe meiden en jongens te werven. En we rekenen op jullie inzet om nieuwe teamgenoten te werven. Samen kunnen we het fiksen!

Voor nu de indelingen voor komend seizoen:

Rijnstreek JO8
LeidersPepijn vd Burgt
Michel Rijkeboer
Trainers:Ronald de WitMaandag18.30
Robert vd BergWoensdag18.30
Floris Woudenberg
1Bleys, Mayson
2Rijkeboer, Jelte
3Verhoeff, Morris
4Dam, Levi van
5Burgt, Milan van der
6Khaldi, Dored
7Asabreh, Jaden
Rijnstreek JO11
Leiders:Floris Boer
Trainers:SoccerdreamMaandag18.30
SoccerdreamWoensdag18.30
1Suiker, Viggo
2Boer, David
3Dijk, Ryan van
4Baars, Danny
5Wit, Cheyenne de
6Boer, Lisanne
7Ravesteyn, Bo
8Job vd Burgt
9Jazlyn de Wit
10Ruben Verhagen
Rijnstreek JO14
LeidersRonald de Wit
Frank Geul
Trainers:SoccerdreamMaandag19.30
Ronald de WitWoensdag18.30
1Geul, Sven
2Koot, Roƫl
3Wit, Nick de
4Beek, Thijs van
5Mourits, Jasper
6Schaik, Rick van
7Dali, Taem
8Baars, Niels
9Engels, Nick
10Hogendoorn, Jelle
11Wit, Jaylen de
12Niekerk, Victor
13Lange, Wesley de
JO17
Leiders:Anita van den Berg
Stefan Engels
Trainers:Aart SmitDinsdag20.00
SoccerdreamWoensdag20.00
1Ravesteyn, Tim
2Snel, Rodi
3Loon, Viktor van
4Boer, Thomas
5Engels, Sven
6Venteville, Thorsten
7Oostveen, Jacco
8Vianen, Cas
9Jong, Bram de
10Ravesteyn, Jef
11Snel, Davey
12Mourits, Menno
13Verweij, Rutger
14Quak, Sil
Rijnstreek MO17
Leiders:Sylvia Vianen
Martinus vd Ruitenbeek
TrainersAart SmitDinsdag18.45
Aart SmitDonderdag18.45
* De Rijnstreek biedt op gezette data extra
trainingen van Soccerdream. Dat is naast de reguliere
trainingen van Aart.
1Jong, Esmee de
2Jong, Fay de
3Vianen, Jill
4Boer, Emilia
5Burg, Lisa van der
6Hoogendoorn, Maira
7Ruitenbeek, Nathaly van de
8Burg, Sanne van der
9Hoogendoorn, Sanne
10
11
12

Tenslotte kunnen we ook melden dat Keepertrainer Marco Gerits bij ons blijft. Dus ook de keepers worden verder ontwikkeld.

Heb je vragen of opmerkingen? Schroom niet en contact jeugd@vvderijnstreek.nl