Het voetbal ligt stil en het complex is erg rustig. Maar toch kun je hier en daar de stemmen horen van mensen die stiekem nog een balletje trappen en natuurlijk het sissen van de sproeiers. Rijnstreek heeft een stille periode, maar de eerste competitie indelingen zijn alweer bekend. Rijnstreek 1 neemt het op tegen onderstaande teams:

Nr. Team
1 Aarlanderveen
2 Alkmania
3 Alphia
4 Gouda
5 Kamerik
6 Linschoten
7 Moerkapelle
8 Nieuwkoop
9 Oudewater
10 Rijnstreek
11 Siveo
12 Sportief
13 Woubrugge

En het gras is gemaaid. De eerste keer maaien van het hoofdveld zit er alweer op en we zien de grassprieten letterlijk groeien. Het veld is oogverblindend groen en is op weg naar een biljartlaken. Wij hebben alweer zin in het nieuwe seizoen. Rijnstreek 1 begint 4 augustus met de voorbereiding en in de maand augustus zullen de rest van de teams ook hun aantreden maken op het trainingsveld. Uiteraard ontvangt iedereen persoonlijk een bericht van zijn of haar eerste training.

Maar nu eerst nog genieten van het weer en vakantie vieren om daarna weer fris en fruitig aan de start te verschijnen.

Fijne vakantie!