Nadat op het laatste moment VV De Rijnstreek afgelopen zomer weer prestatievoetbal is gaan spelen en hoofdtrainer Frans Schaap samen met Ehrhard van Dijk het team ging leiden hebben beide nu aangegeven om nog een jaar verder te gaan.

Zowel Schaap als van Dijk zijn begonnen aan het bouwen aan een elftal en zijn tevreden over de voortgang. Zij geven aan dat er nog veel stappen gemaakt moeten worden en dat ze samen met de club ontwikkeling zien. Het is voor VV De Rijnstreek in ieder geval een absolute toegevoegde waarde om weer een eerste elftal te hebben.

Ook keeperstrainer Ton Schuddemat verlengt nog met een jaar. We zijn blij dat huidige staf in tact blijft. Ondertussen wordt er nog hard gezocht naar een geschikte verzorger en nieuwe spelers. De focus ligt bij spelers die ontevreden zijn bij hun huidige club en spelers die net buiten de boot vallen bij een eerste elftal.