Wat doe je op een regenachtige donkere vrijdag avond? Juist! Dan ga je lekker met je vrienden gamen. En dat kon bij VV De Rijnstreek. We hadden weplayesports uitgenodigd om een spetterend toernooi neer te zetten. Via grote speelschermen en de nieuwste consoles werd er een poule fase, kock-out fase en finalefase gespeeld. Je waande je in een echt stadion en de ‘oehs’ en ‘ahs’gingen door de kantine.

We hadden 20 jongeren die de strijd aan gingen met elkaar. Er werd toernooi gespeeld, maar je kon ook vrij spelen. Dus je kon de hele avond door.

De finale werd met publiek gespeeld en de druk was daardoor erg hoog. Maar toch konden Cas en Thomas hun zenuwen in bedwang houden en werd en koelbloedig gespeeld. Uiteindelijk mocht Cas de kampioensbeker mee naar huis nemen.

We streven ernaar om volgend jaar weer een leuk toernooi te organiseren. Dan hopen we je ook te zien!