Zin in een geweldig Toernooi bij VV De Rijnstreek?

Schrijf je nu in met je Bedrijventeam. We hebben maximaal plek voor 10 teams, waarbij we voor de vaste deelnemers uiteraard een plekje gereserveerd houden. Maar meld dit wel even via toernooien@vvderijnstreek.nl

Het toernooi is dit seizoen op 29 mei 2014 en uiteraard is de muziek weer volop aanwezig. En zal het feest weer stoppen als de laatste gast vertrekt. De organisatie is er weer klaar voor en is in volle voorbereiding. En heb je zin in een lekkere hamburger of sateetje, dan ben je ook bij VV De Rijnstreek aan het goede adres. Wij zorgen overal voor!!

Het inschrijfgeld is 50 euro en kan contant betaald worden bij aankomst. De aanvang is 11.00. Opgeven kun je via toernooien@vvderijnstreek.nl. De volgende teams zijn al zeker:

VV De Riijnstreek, DeVinka, Fc Hollywood, De Toekomst, ……..