Beste leden,

Bij deze ontvangen jullie het nieuwe barrooster voor het komende seizoen. Het ziet er naar uit dat we weer ‘gewoon’ gaan voetballen en dus hebben we alle handen achter de bar weer hard nodig. We publiceren dus bij deze het barrooster en raden een ieder aan om de juiste datum alvast in de agenda te zetten.

We hebben de afkopers van afgelopen seizoen gewoon doorgezet naar dit seizoen ivm de coronaperikelen die de kantine de meeste tijd dichthield. Je hoeft dus niet opnieuw af te kopen. Toch zou het kunnen zijn dat we iets gemist hebben, meld het dan via bestuur@vvderijnstreek.nl met het bewijs dat je afgekocht hebt. Dan passen we dat nog aan in het rooster.

Verder hebben we geprobeerd om iedereen op een goede manier in te delen en rekenen we op ieders bereidheid om de bardienst te draaien. Mocht je problemen hebben of niet kunnen, meld dit dan tijdig via bestuur@vvderijnstreek.nl zodat we een oplossing kunnen bedenken.

Mvg

Het bestuur

VV De Rijnstreek