Eerst krijg je al lekkere pannenkoeken op de club, dat is al vreemd. Daarna ga je gelukkig toch een fijn potje trainen met je teammaatjes. Maar dan opeens…. wat is dat nou? Allemaal pepernoten op het veld en 2 echte voetbalpieten. Hier en daar hoorde je wel dat de Pieten gespot waren, maar toch bleef de bal het belangrijkste. Totdat de voetbalpieten mee gaan doen. Dat is natuurlijk erg leuk!!

Na een kwartiertje waren de twee voetbalpieten hartstikke moe en wilden ze naar de kantine. Natuurlijk gaan de spelers van de F1 en F2 met ze mee. In de kantine stonden er uit het niets 2 grote dozen klaar. Als die dozen maar niet alleen gevuld met lucht waren. Gelukkig had de regelpiet Greet van Elten leuke cadeaus van de Sint gehad en mochten de Pieten die uitdelen. En daarna moesten de cadeaus uiteraard uitgeprobeerd worden buiten.

Het was een geslaagde avond met veel blije gezichten. Via de onderstaande site kun je nog wat leuke foto’s bekijken.

Sinterklaasfeest VV de Rijnstreek 3 dec 2014

Namens de Sinterklaascommissie, veel plezier met het cadeautje.