Deze zomer gaat de Rijnstreek door! We stoppen niet in het lekkere weer. Wij gaan zomer avond voetballen. Nu ook voor de jeugd van de Onder 11 t/m Onder 13 (uitzonderingen daargelaten).

Vanaf 21 juni 18.30 tot aan het begin van het seizoen  wordt er een partijtje voetbal gespeeld, Dus geen moeilijke oefeningen of trainers die in je nek zitten te hijgen. Nee, onder begeleiding van 1 trainer een uurtje partijen. De minimale aantallen moeten 6 tegen 6 zijn. Lekker vrijblijvend voor alle kinderen die niet op vakantie zijn. En neem gerust een vriendje of vriendinnetje mee.

Elke week zal de animo worden gepolst en op basis daarvan gaat de zomertraining door. Kom je ook? Zo heb je toch wat te doen in je vakantie.

En wat wil je nou nog meer om op echt gras met je vrienden een potje te voetballen.