In de eerste plaats van harte bedankt voor de gulle giften in de Club Actie 2014. Een aantal jeugdleden van de Rijnstreek hebben samen een bedrag van € 468,- ingezameld. Dat is een prachtig bedrag om weer leuke dingen mee te doen voor de jeugd. Het jeugdbestuur bedankt de volgende jeugdleden hartelijk voor hun inzet(ook al heb je maar een paar loten verzameld. We zijn trots op alle lotenverkopers:

1. Esmee de Jong met 43 loten

2. Danique Domburg met 39 loten

3. Eline van Niekerk met 25 loten

4. Jef Ravesteyn met 18 loten

5. Cas Vianen met 16 loten

7. Bram de Jong met 10 loten

8. Silvie en Maron Habben Jansen met 8 loten

9. Lise van Selm met 6 loten

Al deze toppers kunnen op korte termijn een mooie beloning van de club verwachten!!

De trekkingsuitslag

Iedereen die loten heeft gekocht kan de trekkingsuitslag bekijken op www.clubactie.nl. Door het invoeren van je lotnummers, welke je kan vinden op je automatische incasso, kun je zien of je iets gewonnen hebt. Veel succes!!

 

Het Jeugdbestuur