12 mei is Kevin van Zon, Docent bij de KNVB en Club Coach, van start gegaan met de cursus jeugdtrainer, jeugdcoach. Er zijn 9 enthousiaste vrijwilligers die deze nu al interessante cursus gaan volgen. Het betreft een mini spoed cursus, waarna men na 3 avonden de stof meester is. Vragen zoals Wat is voetbal? Hoe ga je om met kenmerken van spelers en leeftijden? Op welke manier maak je de training aantrekkelijk voor iedereen? En wat moet je wel en juist niet stimuleren? komen allemaal voor in de cursus.

Via het projectiescherm en de beamer en de praktijk op het veld zal Kevin de kneepjes van het vak voorschotelen. Het is echt een must voor iedere amateurtrainer of coach. Ben je dus alsnog in de gelegenheid om de andere 2 avonden te volgen? Meld je dan alsnog aan via jeugd@vvderijnstreek.nl . De volgende avond is op 19 mei vanaf 19.00.

Een fotoreportage van de cursus zal later nog op de site te zien zijn.