Het waren zware jaren voor de kanjers van de JO11. Het viel lange tijd niet mee om een team te vormen van deze groep leuke kinderen. En zo vielen er soms kinderen af, maar kwamen er ook weer fantastische kinderen bij. En ook voor de begeleiding werd het elk jaar lastig. Ga er maar aan staan om een groepje individuen met allemaal hun eigen beleving samen te smelten tot een leuk team.

Maar het is gelukt. Met wat schaven hier en daar en wat extra hulp van oude rotten en frisse winden is het de begeleiding gelukt. Ze hebben een waardige kampioen gesmeed. Complimenten daarvoor!!

En dan niet te vergeten de geweldige voetballers en voetbalsters in het team. Allemaal met hun eigen klasse en eigen talenten. En samen moest het als een hele moeilijke puzzel passen. En dat doet het. De sfeer zit er goed in en dan komt het resultaat vanzelf. Chapeau voor de kinderen in dit team. Jullie hebben het samen gedaan!! Gefeliciteerd!!