Afgelopen zaterdag is VV De Rijnstreek C1 kampioen geworden in de 4e klasse. Na een start in de 6e klasse, doordat het team veel nieuwe spelers bevatte en er slecht kon worden ingeschat wat het niveau was, is de C1 doorgestoomd naar de 4e klasse. 2 klassen omhoog en ook daar gewoon kampioen worden. Onder leiding van trainer Aart Smit en Coaches Hugo Beijeman en Duncan Burns hebben de mannen een fantastisch seizoen neergezet.

Afgelopen zaterdag speelden zij de ‘kampioenswedstrijd’. Een puntje was genoeg en bij rust was er geen vuiltje aan de lucht. 0-3 voor de toppers van Rijnstreek. Maar zoals de jongens vaak hebben gedaan, wilden ze de neutrale toeschouwer ook iets geven. Het werd nog 2-3, dus erg spannend. De meegereisde supporters kregen af en toe een hartverzakking. Maar de punten gingen mee.

Bij de Rijnstreek stonden de bekers al klaar en kregen de heren een lekker patatje en wat drinken. En er werd uiteraard FEEST gevierd!! Een geweldige prestatie jongen;

Gefeliciteerd. Roeland, Stephan, Ricardo, Martijn, Joey, Michael, Sylvain, Joost, Hugo, Boom, Mart, Max, Mark en Yaron