De mannen van Rijnstreek A1 zijn vanmiddag op weg gegaan naar Oostende. Daar spelen ze mee met de Sirene Cup. Dit is een Internationaal Toernooi waar niet alleen Nederlandse teams mee doen, maar ook Belgische, Franse, Duitse, Engelse en Spaanse teams. Een bijzondere ervaring om ook eens tegen andere landen te spelen.

We willen de jongens en hun begeleiders Cees Verweij, Jeroen van Bemmel, Richard van Emmerik en Ron Woudenberg heel veel sportief plezier wensen in Oostende en we hopen dat iedereen er een leuk weekend van maakt. En natuurlijk hopen we dat iedereen weer veilig terug keert aanstaande zondagavond. Als er wat foto’s doorkomen vanuit België zullen we die zeker plaatsen.

Kijk ook op www.sirenecup.be 

In onderstaand document kunt u nog even alle informatie lezen en de belangrijke telefoonnummers.

Informatie internationaal Toernooi A1 in Oostende Pasen 2016